Svatby Bechyně
  • Reference

    Reference

Reference

Reference

  

Svatba 13.8.2016., Andrea a David Bartošovi

"Ráda bych vám poděkovala za naši svatbu. Velke díky patří slečne Houdkové, která byla naprosto perfektní a vyřešila i krizové momenty našeho dne. S naprostou dokonalostí vyřešila i naše specifické požadavky na předsvatební program, květiny, kolizní situace, dovoz sladkého a spoustu dalších drobností. Díky patří též její asistentce a slečnám na recepci. Svatbu u vás jsme si všichni báječně užili a naprosto splnila představu našeho dokonalého dne."

                                                                                                                                                                                       Andrea a David Bartošovi

Reference


Svatba 5.8.2016., Jana a Milan Zukalovi

Reference


Reference Berner - konference divize Automotive, 21.-23.7.2016, 65 osob, catering Pavel Minář a restaurace Panská

"...akce se podařila, všichni jsou spokojeni, moc děkuji za veškeré zprostředkování."

Reference Reference Reference Reference Reference Reference


ReferenceOslavy 110 let založení Madety, 16.6.2016, 750 osob, catering Pavel Minář a restaurace Panská

Foto: Petr Zikmund, Roman Růžička

Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference


Svatba 4.6.2016., Alena a Jiří Adámkovi

Foto: David Peltán / Catering: Pavel Minář a restaurace Panská / Květiny: Zahradnictví u Benešů, Bechyně / Dort: Blanka Lenghardtová - Sladké od Blanky

Reference Reference Reference Reference Reference


Vánoční firemní akce, 4.12.2015, 130 osob, catering Pavel Minář a restaurace Panská

„…moc děkujeme za krásný páteční večer na zámku Bechyně. „

 Reference


ReferenceČeská pojišťovna, 24.9.2015, 110 osob, catering Pavel Minář a restaurace Panská

 

Reference Reference


Svatba 13.6.2015, Eva a Lukáš Krpálkovi

Video ČT sport – Eva a Lukáš Krpálkovi

Reference


Svatba 23.8.2014,  Lucie a Václav Michalovi

„Pro uspořádání našeho svatebního dne jsme hledali nějaké vhodné místo v jižních Čechách. Předpokládaný počet hostů byl okolo 100 a z toho zhruba 60 bylo potřeba i ubytovat, což náš výběr značně limitovalo. Nakonec jsme narazili na Černický zámeček nedaleko Bechyně, který splňoval všechny naše předpoklady. Dodnes našeho rozhodnutí, strávit náš velký den právě tam, nelitujeme.

S přípravami nám pomáhala koordinátorka Lucie. Ve všem byla velmi vstřícná, dobře se s ní komunikovalo, měla spoustu nápadů a návrhů a celková spolupráce s ní byla velmi příjemná.

Prostory Černického zámečku nabízejí možnost uspořádání svatebního obřadu buď přímo uvnitř zámečku, nebo v parku před zámečkem. Není tedy nutné lámat si hlavu s počasím. My jsme se nakonec rozhodli pro variantu s obřadem před zámečkem a servírovanou svatební hostinou uvnitř. Na hostině bylo zhruba 95 lidí a to i včetně dětí. I přes takto vysoký počet lidí obsluha zajistila hladký průběh hostiny o čtyřech chodech.

Jídlo bylo výborné a celkovou prezentaci svatební hostiny i rautu hodnotíme taktéž na výbornou. Rovněž od svatebčanů máme jen samé pozitivní reference. Zámeček byl vyzdoben velmi vkusně. V parku před zámečkem byly připraveny stolečky, slunečníky a okolí bylo vyzdobeno svíčkami. Dokonce jsme zde měli i dětský koutek, takže i nejmenší svatebčané si přišli na své.

Vše bylo promyšleno do nejmenších detailů. Obsluha byla moc příjemná  a díky všem těmto faktorům byla atmosféra celé svatby uvolněná, přátelská a veselá.

Celému týmu, který se podílel na uspořádání našeho svatebního dne upřímně děkujeme, zejména pak Lucii, která se zhostila koordinace celé svatby na výbornou. I díky Vám všem je pro nás náš svatební den nezapomenutelnou událostí.“

Lucie a Václav Michalovi, srpen 2014